Poznaj sekret innowacyjnego systemu abas ERP podczas targów METAL

September 2021

abas Business Solutions Poland, wchodzący w skład globalnej Grupy abas, jednego z czołowych światowych dostawców oprogramowania klasy ERP, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa METAL, które odbędą się w Kieleckim Ośrodku Wystawienniczym w dniach 19-21 października 2021.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. To jedyna taka okazja, gdyż właśnie podczas tych targów uchylimy rąbka tajemnicy i zaprezentujemy:

  • jaki jest sekret specjalnie stworzonego modułu dedykowanego dla branży odlewniczej, obróbki metalu, producentów elementów metalowych,
  • co stoi za podwojeniem liczby zleceń produkcyjnych, przy takim samym zatrudnieniu oraz zdolnościach produkcyjnych,
  • na czym polega sukces zdalnego wdrożenia i unowocześnionych procesów produkcyjnych u przedstawicieli najważniejszych gałęzi przemysłu.

Odwiedź nas i zobacz ile możesz zyskać. Służymy ekspercką wiedzą z zakresu systemów IT do zarządzania produkcją w obszarze odlewnictwa obróbki metalu.

Zapraszamy!

Spotkaj się z nami! Będzie to okazja do rozmowy o systemie ERP dla Państwa firmy, ale nie tylko. Umów się z nami na spotkanie już teraz i odbierz e-booka o jedynym takim rozwiązaniu dedykowanym dla branży odlewniczej, które zostało nagrodzone Symbolem Innowacji! 

[Umów spotkanie i odbierz e-booka!]

Będziemy do Państwa dyspozycji w Hali F na stoisku nr F-51- zapraszamy!

Targi Metal 2021

Zobacz także:

  • Grupa PGO wybiera abas ERP | " (...) taka elastyczność daje abas ERP przewagę nad dotychczas wykorzystywanymi systemami (...)"
  • TEKRA nawiązuje współpracę z abas | "(...) tylko konsekwentne stawianie na jakość i współpracę z solidnymi  partnerami biznesowymi zapewni budowanie silnej marki Tekra (...)." 

o abas ERP

Nowoczesne oprogramowanie abas ERP to zwinne i elastyczne komponenty, z pomocą których możesz optymalizować swoje codzienne procesy biznesowe, wspierać Twój zespół oraz zwiększyć efektywność Twojego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, cze chodzi o kierownictwo, sprzedaż, produkcję, zakupy magazyn, serwis, controlling czy rachunkowość - system abas ERP to rozwiązanie kompletne, w pełni zintegrowane, udostępniające każdemu pracownikowi dokładnie te funkcje i informacje, które są mu potrzebne.

Umów spotkanie i odbierz e-booka!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Facebook Twitter LinkedIn