Poznaj nas

Grupa abas jest globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, która od 40 lat prężnie działa i rozwija się na rynku światowym. Obecnie, zatrudnia ponad 1100 ekspertów, a swoją obecność zaznacza na mapie w ponad 60 lokalizacjach, w blisko 30 krajach świata. Chcesz nas poznać bliżej? Zapraszamy na media społecznościowe obserwuj i bądź na bieżąco z wydarzeniami w firmie. 

Facebook LinkedIn

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wierzymy, że sukces firmy opiera się na sile i zaangażowaniu zespołu. Działamy w środowisku opartym na pracy zespołowej, zadowoleniu z tego, co robimy, a także uczciwości i zaufaniu. Pomaga nam to budować partnerskie relacje, a nasi nowi klienci, którzy przychodzą do nas dzięki osobistym rekomendacjom innych firm, potwierdza, jak bardzo liczy się takie podejście.

Stawiamy na zgrany zespół

Dołączając do nas staniesz się częścią zgranego zespołu, złożonego z najlepszych specjalistów. W abas czekają na Ciebie fascynujące projekty, dzięki którym poszerzysz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe doświadczenia. Tutaj każdy ma możliwość rozwoju - cenimy wymianę doświadczeń, kreatywność, inicjatywę, samodzielność.

Inwestujemy w ludzi

W oparciu o rozmowy z pracownikami wspólnie tworzymy zróżnicowane programy rozwojowe i cykle szkoleniowe. Gramy do jednej bramki i nieustannie budujemy naszą wartość poprzez zarządzanie i dzielenie się wiedzą.

Oferty pracy

Daj się poznać!

Jesteśmy kreatorem nowoczesnych rozwiązań, dzięki nam zajrzysz za kulisy cyfryzacji w biznesie, poznasz ciekawych ludzi, międzynarodowe środowisko pracy. 
Chcesz stawić czoła kreatywnym wyzwaniom, zmierzyć się z fascynującymi projektami i stać się częścią naszego zespołu? Sprawdź szczegóły ofert - możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy!