Kim jesteśmy?

Jesteśmy globalnym liderem cyfryzacji dużych i średnich przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 41 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia ponad 1100 ekspertów, w ponad 60 lokalizacjach w blisko 30 krajach świata.

abas Business Solutions Poland Sp. z o. o., wchodzący w skład Grupy abas, od 2016 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania usprawniające proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce

mapa_abas_global_2.png

Nasza misja

Niezależnie od tego, czy dana firma zatrudnia dwadzieścia czy tysiąc osób, zawsze mamy ten sam cel: zoptymalizowanie procesów biznesowych klienta tak, aby zapewnić mu oszczędność czasu, obniżenie kosztów, lepszy przegląd sytuacji oraz możliwość tworzenia pewniejszych planów i utrzymania przewagi konkurencyjnej również w przyszłości.

Co nas wyróżnia?

Dzięki wykorzystaniu doświadczeń i wiedzy nasze realizacje cechują się skróconym czasem wdrażania o ok. 30% w porównaniu ze średnią rynkową. Sprawdzona metodyka zapewnia przestrzeganie ram budżetowych, terminów oraz szybki zwrot z inwestycji, a współpraca nastawiona na poznanie i zrozumienie wizji i potrzeb klienta - doskonałe dostosowanie systemu do jego indywidualnych wymagań.

Doświadczenie

Dzięki 40 letniemu doświadczeniu, realizacji ponad 4000 projektów w 30 krajach świata doskonale znamy i rozumiemy potrzeby przedsiębiorców.

Metodyka

Na bazie setek doświadczeń wypracowaliśmy globalną metodykę wdrożeniową abas GIM (Global Implementation Method) zapewniającą bezproblemowe i sprawne 7-etapowe wdrożenie systemu abas ERP zapewniające osiągnięcie celów biznesowych naszych klientów.

Ludzie

Wierzymy, że sercem każdej działalności biznesowej są ludzie. Stawiamy na budowanie relacji, poznanie i zrozumienie potrzeb osób, z którymi współpracujemy.

Know-how globalne wsparcie lokalne

Tworzymy elastyczne rozwiązania klasy ERP, wykorzystywane przez ponad 120000 użytkowników w skali globalnej. Nasze rozwiązania są wspierane przez sieć liczącą ok. 40 partnerów Grupy abas oraz ich doświadczenie wyniesione z blisko 4000 projektów. Aż 93% odbiorców to lojalni klienci, z czego 45% już od ponad 10 lat.

Platforma technologiczna abas powstaje w zaawansowanym ośrodku w Karlsruhe (Niemcy). Prace nad nią obejmują zarówno architekturę, bazę danych, jak i funkcje podstawowe systemu ERP. To na tej platformie opierają się aplikacje używane każdego dnia przez tysiące użytkowników w niemal trzydziestu krajach. Regionalne wersje systemu uwzględniają specyficzną wiedzę branżową, różnice na poziomie poszczególnych krajów, dzięki czemu oprogramowanie odwzorowuje odmienne regulacje prawne i przepisy podatkowe.

Dlaczego abas?

Jesteśmy niezmiernie dumni z ponadprzeciętnie wysokiego poziomu zadowolenia odnotowywanego wśród naszych klientów. Wiele firm korzysta z naszych produktów od lat. Zobacz co mówią klienci o abas Business Solutions Poland.

Caleg Sp. z o. o.
Klienci o abas - CALEG
Protec Sp. z o. o.
Klienci o abas - PROTEC
Bruk Sp. z o. o.
Klienci o abas - BRUK.
PGO S.A.
Klienci o abas - PGO SA.
Opinia w Google
Klienci o abas - Google opinie Ruland.
Protec Sp. z o. o. (IT)
Klienci o abas - Protec - IT
Odlewnie Polskie SA
Odlewnie Polskie SA o abas ERP

Twórca innowacyjnych rozwiązań

To właśnie dzięki wieloletniemu globalnemu know-how, lokalnemu wsparciu oraz eksperckiej wiedzy i zrozumieniu potrzeb różnych branż, innowacyjny system abas ERP cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, rosnącym zainteresowaniem wśród mediów, oraz uwagą niezależnych lokalnych i międzynarodowych kapituł konkursowych:

  • W 2019 r., abas zajął 1 miejsce w kategorii CRM/ERP w wyborze czytelników Funkschau w kategorii Produkt Roku 2019, jest notowany na czołowych pozycjach w wielu raportach niezależnych jednostek opiniujących, m.in. Trovarit (najczęściej używanej platformy do oceny i wyboru oprogramowania ERP na obszarze DACH), Capterra (platformy do oceny i wyboru oprogramowania ERP w USA). 
  • W styczniu 2020 r., ERP Solution Review, niezależna platforma informacyjna, umieściła firmę wśród wiodących dostawców systemów ERP, których warto obserwować. Inna grupa niezależnych ekspertów w obszarze transformacji biznesu i systemów ERP - Panorama Consulting - opublikowała raport 10 najlepszych dostawców systemów ERP w 2020 roku, w gronie których znajduje się abas ERP (2020 Top 10 ERP Vendors Report – Panorama Consulting Group).
  • W ostatnim kwartale 2020 r., firma abas Business Solutions Poland informowała o zdobyciu prestiżowego tytułu Symbolu Innowacyjności w ogólnopolskim programie Symbol 2020, w uznaniu za innowacyjne i wyjątkowo elastyczne moduły systemu abas ERP.
  • W 2021 r., abas Business Solutions Poland został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu (IEB) w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020, XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020, XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020. 
  • W ostatnim kwartale 2021, abas Business Solutions Poland zajął 2 miejsce w dwunastej edycji konkursu Lubuskiego Lidera Biznesu oraz 1 miejsce w ósmej edycji Lubuskiego Lidera Innowacji, najbardziej prestiżowego konkursu w regionie
  • W kwietniu 2022 r., w ramach ogólnopolskiego programu prowadzonego na łamach „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”,  firma abas Business Solutions Poland otrzymała nominację do tytułu Symbol Wsparcia Biznesu 2022, jako zaufany partner wspierający polskie przedsiębiorstwa produkcyjne w procesie transformacji cyfrowej. 
  • Na początku 2023 r. abas Business Solutions Poland został laureatem prestiżowego rankingu najlepszych firm w Polsce i otrzymał tytuł Diament Forbesa 2023
abas ERP - nagrody